Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki uzbrojone Międzyrzecze - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

689 000 zł3 743 m² 184,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Działka budowlana inwestycyjna | 3743 m | pozwolenie na budowę | świetna lokalizacja Międzyrzecze, ul. Żubrów / Gromadzka (gm. Bojszowy).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gromadzka

Międzyrzecze,śląskie

340 000 zł1 738 m² 195,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana - gotowa do inwestycji! Przedstawiamy wyjątkową okazję dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu! najważniejsze atuty: - powierzchnia: 1738.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Spokojna

Międzyrzecze,śląskie

163 000 zł1 349 m² 120,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana położona w Międzyrzecze ul. Sportowa w gminie Bojszowy ok. 3 minut jazdy od drogi 931 pomiędzy Bieruniem a Pszczyną. Miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Międzyrzecze,śląskie

110 000 zł1 145 m² 96,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Mamy na sprzedaż ładną działkę budowlaną o pow 1145 mkw za 110.000 zł w cenie udział w drodze. Rezerwacja do 30.07.2023 R .Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gromadzka

Międzyrzecze,śląskie

105 000 zł869 m² 120,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości międzyrzecze na ul. Gromadzkiej. Działki są położone w spokojnej, zielonej okolicy, przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Zostało 5 działek : 1. pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

145 600 zł1 308 m² 111,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana międzyrzecze Oferujemy do sprzedaży działkę położona w niewielkiej odległości od lasu w cichym i spokojnym miejscu, wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

138 000 zł1 118 m² 123,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1118 m2 w Międzyrzeczu ( gmina Bojszowy) Działka bezpośrednio przy drodze gminnej, w kształcie prostokąta o wymiarach 40/30 znajdująca sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

151 200 zł1 890 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Międzyrzecze Oferta sprzedaży działki budowlanej Lokalizacja: gmina Bojszowy Sprzedaż działki o pow. 1147m2 położonej wokół zabudowy jednorodzinnej. Cicha spokojna okolica, w bardzo bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

138 000 zł1 118 m² 123,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Międzyrzecze Oferta sprzedaży działki budowlanej Lokalizacja: międzyrzecze gmina Bojszowy Sprzedaż bardzo dobrze położonej działki o pow. 1118m2 w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

75 000 zł670 m² 111,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 670 m2 położoną w Międzyrzeczu. Nieruchomość widokowa, nasłoneczniona położona w malowniczej okolicy. Działka nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania działkę budowlaną w Międzyrzeczu o powierzchni 1200 m2, ewentualnie 1000 m2 ponieważ działka nie jest jeszcze wymierzona. Dojazd do działki utwardzoną drogą,działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

75 000 zł797 m² 94,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 797m2 - międzyrzecze cena: 75000 zł - 94zł/m2 Działka położona jest na południe od miejscowości gminnej-Bojszowy. Dojazd do Międzyrzecza wygodną drogą wojewódzką od Bierunia oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij